Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.khdafk.kh.ua/jspui/handle/123456789/1272
Назва: Інноваційні методи фізичної реабілітації при лікуванні пресбіопії
Автори: Брелюс, Галина Михайлівна
Ключові слова: пресбиопия, возрастная дальнозоркость, восстановление зрения, гимнастика для глаз, физическая реабилитация при пресбиопии.
Дата публікації: 19-гру-2016
Видавництво: Health, sport, rehabilitation Том 2 Номер 3 Страницы 10-13
Короткий огляд (реферат): Мета роботи полягала в дослідженні і оцінці ефективності комплексної системи фізичної реабілітації у хворих на пресбіопію.
Опис: Вступ. З віком відзначається природне необоротне зниження обсягу акомодації, що призводить до клінічного розвитку пресбіопії. Практично 80% населення після 45-ти років має проблеми, пов'язані з погіршенням зору поблизу. В останні десятиліття виникла тенденція до підвищення загальної чисельності населення нашої планети в поєднанні зі старінням людської популяції, що щорічно призводить до збільшення поширеності пресбіопії в світі . Відзначається підвищення соціальної активності осіб з пресбіопією і поява великої кількості професій, що вимагають значного зорового навантаження зблизька. У зв'язку з цим актуальність вивчення інволюційних змін акомодації очевидна.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.khdafk.kh.ua/jspui/handle/123456789/1272
Розташовується у зібраннях:Міжнародні науково-практичні конференції

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
інновац методи лікув пресбіопії.pdf1.22 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.