Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.khdafk.kh.ua/jspui/handle/123456789/1755
Назва: ЗБІРНИК ТЕЗ XX Міжнародної науково-практичної конференції «Фізична культура, спорт і здоров’я: стан, проблеми та перспективи»
Дата публікації: гру-2020
Видавництво: Харківська державна академія фізичної культури
Бібліографічний опис: Фізична культура, спорт і здоров’я: стан, проблеми та перспективи: збірник тез XX Міжнародної науково-практичної конференції, 17-18 грудня 2020 року. Харків: ХДАФК, 2020. 152 c.
Короткий огляд (реферат): У збірнику представлено тези за напрямами роботи конференції: актуальні питання фізичного виховання різних груп населення; удосконалення підготовки спортсменів різної кваліфікації; медико-біологічні аспекти та оздоровчі технології у фізичній культурі та спорті; фізична терапія та ерготерапія; біомеханічні та інформаційні засоби і технології у фізичній культурі та спорті; економіка, менеджмент і підприємництво у сфері фізичної культури та спорту; психолого-педагогічні аспекти фізичної культури і спорту та діяльність в особливих умовах; філософія, соціологія, історія та право фізичної культури та спорту. Збірник тез представляє науковий інтерес для науково-педагогічних працівників, тренерів, спортсменів, викладачів, наукових співробітників.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.khdafk.kh.ua/jspui/handle/123456789/1755
Розташовується у зібраннях:Міжнародні науково-практичні конференції

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ТЕЗИ.pdfЗБІРНИК ТЕЗ XX Міжнародної науково-практичної конференції13.22 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.