Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://repo.khdafk.kh.ua/jspui/handle/123456789/1276
Назва: Комплексна фізична терапія при дегенеративно-деформуючих ураженнях суглобів
Автори: Брелюс, Галина Михайлівна
Ключові слова: артрит, фізична терапія дегенеративно-деформуючі ураження, фізичні вправи, масаж.
Дата публікації: 2020
Видавництво: Том 5 № 3 (2020): Фізична реабілітація та рекреаційно-оздоровчі технології
Короткий огляд (реферат): В статті розглянута комплексна програма фізичної терапії при дегенеративно-деформуючих артрозах: мета, завдання, форми, методика лікувальної гімнастики, фізіотерапія та лікувальний масаж в комплексній терапії дегенеративно-деформуючих ураженнях суглобів.
Опис: Захворювання опорно-рухової системи займають провідну позицію в структурі захворювань населення, про що свідчить статистика. В Україні щорічно реєструється близько 330,0 тисяч первинних захворювань суглобів серед дорослого населення. Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів становлять близько 17 % усіх ортопедичних захворювань. У зв’язку з цим, рішенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я перше десятиріччя ХХІ століття було визнано Декадою захворювання кісткової системи та суглобів. Захворювання суглобів класифікують по номенклатурі, прийнятої антиревматичним комітетом: перша група - артрити інфекційного походження (ревматичні, туберкульозні, тонзилогенні і інші); друга група - артрити неінфекційного походження (подагричний, клімактеричний); третя група - травматичні артрити і четверта група - рідкісні форми поразок суглобів (псоріатичний артрит та інші) [2]. Запальний процес в суглобах може протікати гостро, підгостро або бути хронічним; може охопити один суглоб або кілька суглобів. Незважаючи на те, що сам термін «артрит» передбачає наявність запалення, більшість проблем пов'язані з наслідками таких запалень, з хронічними порушеннями в роботі суглобів і зниженням загальної працездатності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.khdafk.kh.ua/jspui/handle/123456789/1276
Розташовується у зібраннях:Міжнародні науково-практичні конференції

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ФТ при ДДА.pdf395.77 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.